>> ДОКУМЕНТИ
:: Розпорядження
:: Виступи, звернення
:: Програми
:: Коментарі
:: Оголошення
:: Прес-релізи та інформаційні матеріали
:: Рішення облради
:: Проекти документів
:: Вакансії
:: Регуляторна діяльність
>> ПОСИЛАННЯ
:: Президент України
:: Урядовий портал
:: Верховна Рада
:: Система НАУ
>> ПЕРЕХІД
:: На головну сторінку

Звернення, заяви, привітання, інтерв'ю

ПРИВІТАННЯ
голови обласної державної адміністрації Михайла Романіва
та голови обласної ради Олександра Смотра
з нагоди Дня працівників освіти України

Шановні працівники освіти Буковини!

У розповні осені ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю буковинського освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прикметно, що і влада, і громадськість усвідомлюють значимість ролі вчителя,  перейшовши від декларацій та обіцянок до конкретних справ. Показовими в цьому плані є впевнені і послідовні кроки Уряду Віктора Януковича, який поціновує працю вчителя не лише словами та запевненнями, а й підкріплює свої наміри суттєвим фінансовим наповненням. Доказом тому слугує підвищення заробітної плати освітянам, поетапне впровадження в повному обсязі положень статті 57 Закону України “Про освіту”, поступове погашення боргів попередніх років, системна робота щодо комп’ютеризації сільських шкіл та реалізації державних програм “Вчитель” і “Шкільний автобус”.

Така урядова політика – запорука зростання суспільного статусу вчителя, свідчення державної турботи про майбутнє нації ї її європейське майбуття.

Прийміть щиру вдячність від імені обласної державної адміністрації та обласної ради за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою

Голова обласної
державної адміністрації
Михайло РОМАНІВ

Голова обласної ради
Олександр СМОТРМатеріали по темі:
сторінки: 1


Чернівецька ОДА 2001-2003
::Підтримка - Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату

Система публікацій: Sanitarium WebLoG