Парафіяльна Газета

logo prominczyk«Промінчик» - щомісячна парафіяльна газета, в якій висвітлюються моменти із життя парафії Воздвиження Святого Хреста. Основним завданням редакції «Промінчика» є донести до всіх парафіян у нових номерах газети, що наша парафія є «живою» і «рухається вперед». До складу редакції входить молодь, котра не шкодує свого часу для парафії та на Божу славу.

Редакція "Промінчика"

Парафіяльній газеті "Промінчик" – 5 років

Слава Ісусу Христу дорогі наші читачі! В грудні вийшов останній номер парафіяльної газетки в 2013 році – в п'ятому році існування "Промінчика". Позаду п'ять років клопіткої, невпинної роботи, п'ять років злетів і падінь, п'ять років маленьких і великих відкриттів.

Весь цей час Господь був з нами, Він благословив та благословляє наші плани та задуми, Він – Джерело нашої сили, Він – наш найголовніший Редактор. Ми дякуємо кс. Мареку, який покликав нас до створення цієї маленької газетки та кс. Андрію, який допомагає нам у створені нових цікавих номерів. Ми дякуємо Богу за кожного з Вас і за те, що ця газетка доходить не тільки до Ваших рук, але й до Ваших сердець. Хочемо попросити Вас про молитву за нас і за справу, якій ми служимо.

Протягом цих п'яти років Господь давав та дає нам терпіння, мудрості, цікавих ідей, щоб ми могли поглиблювати Вашу віру! Започаткувались нові традиції в нашій парафії. Редакція "Промінчика" та молодіжний гурт "Domini Vox" започаткували виготовлення адвентових віночків та букетиків з верби на Вербну Неділю. Зібрані кошти завжди є призначені на доброчинність.

З нагоди свят Різдва Христового прийміть вітання від всієї редакції парафіяльної газетки "Промінчик". Бажаємо Вам світлого Господнього народження, насамперед, у Ваших серцях, щоб запалився цей вогник миру, любові та радості!

Редакція "Промінчик"

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень  2022

Молімося щоб молодь, покликана до повноти життя відкрила в Богородиці взірець послуху, глибини розпізнавання, відваги віри та присвяти служінню

   

Слово Боже  

Послухайте та розумiйте. Не те, що входить до уст, людину сквернить, але те, шо виходить iз уст, те людину сквернить... Бо з серця виходять лихi думки, душогубства, лерелюби, розпуста, крадiж, неправдивi засвiдчення, богозневага
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці