Вівторок, 21 квітня 2020 23:02

Бог завжди милосердний, а ми — знаряддя Його милосердя

У ІІ Великодню неділю ми відзначили Свято Божого Милосердя. Але Бог милосердний не лише один день на рік, Він милосердний завжди . А ми - знаряддя Його милосердя.

Так ГО Родина Кольпінга Чернівці 15 квітня 2020 року отримала гуманітарну допомогу для чернівецьких лікарень від своїх багаторічних партнерів з Німеччини.

"Сьогодні один з найкращих днів для нас усіх. Наші медичні апарати ШВЛ, сучасні ліжка з електроприводом, матраци та інше обладнання вже запрацювало і приносить користь хворим і потребуючим людям!" — написав голова чернівецької Родини Кольпінга Людвіг Маркуляк на сторінці у Фейсбуці.

Міська клінічна лікарня №1, де лікуються хворі на COVID-19, отримала від Родини Кольпінга апарати ШВЛ, вони вже в дії. Рік тому кольпінговці передали цій лікарні три таких апарати, завдяки чому пацієнти, хворі на коронавірус, могли отримати необхіднуу допомогу ще на початку карантину в Чернівцях. Комплект моніторів пацієнта, ліжка з електроприводом, матраци, шафа-стерилізатор, апарати для неінвазивної вентиляції легень, інвалідні коляски тощо підсилять матеріальну базу цієї медичної установи.

Також допомогу отримали Міський пологовий будинок №2, Кіцманський ЦПМСД та КНП Кіцманська ЦРЛ, ОКА Чернівецька обласна лікарня. Чернівецький геріатричний пансіонат отримав допомогу для своїх підопічних у вигляді одежі, памперсів, милиць, матраців, інвалідних колясок, ролаторів, туалетних крісел тощо. Інші організації отримуватимуть допомогу в призначені дні.

"Хочу щиро подякувати Богу за все що сьогодні зроблено в гарній, дружній атмосфері", — сказав п. Людвіг Маркуляк. Здійснити цю акцію милосердя чернівецькі кольпінговці змогли завдяки своїм багаторічним партнерам із Німеччини: Маріо Плеєр і Еді які привезли цю допомогу за власні кошти; постійним партнерам ГО Родина Кольпінга Чернівці, які організовують допомогу в Німеччині, — Бернду Кінду, Міхаелю Кінду, Рут і Петер Гартманам, Ахіму та Гізелі Альт та багатьом іншим людям.

Пан Людвіг також подякував губернатору п. Сергію Осадчуку за підтримку та всім службовцям виконавчої влади, Товариству Червного Хреста , м. Чернівці за сприяння та поради щодо розподілу допомоги та членам ГО Родина Кольпінга. Адже головне що ця потрібна справа приносить велику допомогу потребуючим.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр, eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2021

Молімося за те, щоб усі ми приймали сміливі рішення, рішення, необхідні для поміркованого та екосталого життя, черпаючи натхнення від молоді, що вже заанґажована в ці зміни

 

   

Слово Боже  

Вiд кожного, кому дано багато, багато вiд нього й жадатимуть
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці