Версія для друку
Середа, 23 травня 2012 16:20

Перше Святе Причастя

Щороку, в травні, діти з нашої парафії можуть приступати до Першого Причастя, вперше приймати Ісуса під виглядом хліба до свого сердечка. Ось і цього року, 20 травня, чотирнадцятеро наших маленьких парафіян прийняли повну участь у Службі Божій.

Цілий рік вони посилено готувалися, сумлінно відвідуючи катехези та Служби, слухаючи науку релігії та вивчаючи молитви для кращого розуміння Господнього Слова. В суботу діти також вперше приступили і до Святої Сповіді, щоб приготувати у своїх серцях місце для Ісуса.

І ось в святковій атмосфері, на урочистій недільній Службі, 14 маленьких янголяток у білих альбах просили у своїх батьків та хресних про благословіння. Всі були дуже збуджені у передчутті чогось великого, але не було меж хвилювання с. Елі, яка пройшла цей довгий шлях підготовки разом ними. Батьки попросили в отця-настоятеля Марека про уділення їхнім дітям Святого Причастя. В храмі відчувалася велика радість всіх присутніх, а щасливі дитячі обличчя свідчили про прихід Ісуса в їхні сердечка.

Попереду ще білий тиждень, під час якого діти матимуть нагоду в такій самій святковій атмосфері щоденно приймати Господа до своїх сердечок.

Бажаємо зберегти свої серця такими ж чистими, щоб Ісус товаришував вам протягом всього вашого життя. Дякуємо отцю-настоятелю Мареку, о. Андрію, с. Елі та всім, хто доклав зусиль до цього свята.