Понеділок, 22 квітня 2019 14:46

Парафіяльні оголошення від 21 квітня 2019 року

** НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ** 

1. Завтра другий день Великодніх Свят. Свята Меса o год. 9.oo, 13.oo i 18.30. Заохочуємо до участі у Святих Месах на протязі тижня, триває Великодня октава. Найближчими днями йдучи на цвинтар помолімося за наших близьких померлих.

2. Дякую за спільне переживання періоду Великого Посту: участь в Хресних Дорогах і Гірких жалях, адорації Господа Ісуса у Темниці і у Гробі. Багато парафіян приступили до Святої Сповіді – пам'ятаймо, що Святе Причастя можемо приймати кожного дня, якщо не маємо важкого-смертельного гріха на душі.

3. Дякую за активну участь в приготуванні до Великодніх Свят: с.Анні за декорації Темниці, Господнього Гробу і прикрашення вівтаря; кс.Гжегожу, клерику Вані за приготування літургії на Пасхальне Тридення; хорові та п. Францисці за спів; молоді – за прибирання в суботу; лекторам і міністрантам – за допомогу у Літургії. Дякую за допомогу у прибирання храму.

4. Пожертвування, які ви зробили біля хреста, призначені на Господній Гріб у Єрусалимі. Дякуємо за грошові пожертвування на квіти до Божого гробу.

5. В наступну неділю припадає свято Божого милосердя. Парафіяльний відпуст у Красноїльську.

6. В цьому тижні катехези не буде. Запрошуємо дітей та молодь на катехезу в наступному тижні.

7. Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в Базиліці, завдяки ним наш храм може бути відкритий; а також тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в суботу запрошуємо до прибирання родини: Савчук Антоніни і Едуарда, Полянської Тетяни та Яна, Фалібоги Надії, Гавлюк Катерини.

Усім парафіянам та гостям бажаю благословенної і доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на лютий 2020
Загальний намір: почути волання мігрантів. Молімося, щоб голос наших братів і сестер, змушених залишити свою вітчизну, а також жертв торгівлі людьми, був почутий і вислуханий
   

Слово Боже  

Правда вас вiльними зробить
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці