Версія для друку
Понеділок, 17 червня 2019 22:40

Парафіяльні оголошення від 16 червня 2019 року

** УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ ** 

1. Сьогодні третя неділя місяця. Урочистість Пресвятої Трійці. Після Святої Меси молебень до Пресвятого Серця Ісуса та благословення хворих.

2. В Літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

  • П'ятниця – спомин св.Алойзія Гонзаги, монаха
  • В наступну неділю –Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа.

3. В наступну неділю припадає Урочистість Найсвятішого Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). Процесія до 4 вівтарів після Святої Меси о год. 9.oo. Запрошуємо дівчаток до сипання квітів, хлопчиків до дзвоників, дітей після першого Причастя – у своєму літургійному одязі, дорослі особи до несення стягів. Прошу про приготування вівтарів: 1 вівтар – Легіон Марії, 2 вівтар – Рух Назаретських Родин, 3 – Родина Кольпінга, 4 – молодь з міністрантами.

В наступну неділю Святої Меси о год. 11:00 не буде.

4. Триває місяць червень присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Заохочуємо до участі в червневих богослужіннях щоденно після Святої Меси.

5. В закристії можна записатися на піше паломництво до Санктуарію Матері Божої Більшівецької, яке відбудеться від 9 до 13 липня.

6. Завтра після Святої Меси о год. 18:30 відбудеться зустріч батьків, діти яких мають їхати на відпочинок до Яремчі.

7. Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в цьому тижні запрошуємо до прибирання родини: Жултовської Ванди, Манзілевської Ніни, Горожанськогно Леоніда і Янека, Козубаш Ольги, Карпенко Ірини і Олександра.

8. За всі пожертви, які складаєте на потреби нашого храму щиро дякуємо.

Усім вам бажаємо Божого благословення і рясних благодатей, плідної праці i вдалого тижня.