ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

 • дотримуватися соціальної дистанції;
 • користуватись засобами антисепції;
 • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Неділя, 18 березня 2012 18:47

Парафіяльні оголошення від 18 березня 2012 року

 1. Запрошуємо сьогодні на Хресну Дорогу вулицями міста. Початок богослужіння у нашому костелі у неділю о 16:00, закінчення у греко-католицькій церкві. О 15:00 додаткова Св. Меса. Запрошуємо усіх парафіян з родинами. Участь у Хресній Дорозі є свідоцтвом нашої віри. Запалімо із собою свічки.
 2. Після служби Божої о 13:00 зустріч групи живого розарію «Ісусе, довіряю Тобі». У наступну неділю після Св. Меси о 09:00 зустріч групи ружанцьової Анни Коженьовської.
 3. Хресна Дорога у п’ятницю після Св. Меси о 09:00 та 18:30, для дітей у четвер о 16:30 та у неділю після Св. Меси об 11:00. Гіркі Жалі співатимемо у неділю після Св. Меси о 09:00 польською мовою та після Св. Меси о 13:00 українською мовою.
 4. В понеділок урочистість Св. Йосифа. Це покровительне свято батьків, за яких у цей день маємо особливий спомин. Привітаємо також іменинників.
 5. У четвер з 17:00 виставлення Пресвятих Дарів.
 6. Запрошуємо дітей та молодь на катехезу. Розклад на стінгазеті.
 7. Приготовляючись до Великодніх Свят пам’ятаємо вбогих. На місці, де минулого року була Темниця є кошик, в який можна покласти продукти, які на свята роздамо найбіднішим.
 8. Зустріч парафіяльного хору у вівторок о годині 18.00
 9. Дякуємо за прибирання костелу. Цього тижня просимо про прибирання родини: Савчук Антоніни (просп. Незалежності), Міцкевич Ольги (вул. Селятинська), Дмитришина Галина, Полянські Ян і Таня (вул. Комарова), Пукаєвич Яна (вул. Червоноармійська), Очеретяна Алла (вул. Руська). Дякуємо жінкам за прибирання костелу в понеділки.
 10. Дякуємо за принесені дари на утримання священників і сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонт даху костелу та за коляду склали: пані Алла, Маєвська Ірена, Соколова Чеслава, п.Студенець Віктор, Мудрак Олександр, родини Гілбдербранд, Куля і Грицюк, Гутніцкі і Урсуляк, Лютик, Глуговський Анатолій і Світлана, і Богу відомі особи.
 11. Виходячи з храму можна скласти добровільну пожертву на квіти до Божого Гробу, а також приготування декорації на Великдень. Дякуємо за усі пожертви.
 12. Від 23 до 25 березня відбудеться весняна сесія Школи Християнського життя і Євангелізації. Детальна інформація на плакаті при виході з храму.».
 13. Два ти тижні тому ми збирали пожертви на допомогу хворому на рак…... Ми зібрали 3879 гривень. Дякую за складені пожертви.
   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Глядiть, остерiгайтеся всякої зажерливостi, бо життя чоловiка не залежить вiд достатку маєтку його
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці