Неділя, 26 серпня 2012 10:30

Парафіяльні оголошення від 26 серпня 2012 року

** 21 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА **

1. Порядок Cвятих Мес: понеділок год. 9.00 і 18.30, вівторок год.9.00, середа год. 9.00, четвер год. 9.00 і 18.30, п'ятниця год. 9.00 і 18.30, субота год. 9.00, і 18.30 (вігілійна з неділі), неділя год. 9.00, 11.00, 13.00.

2. Сьогодні, у четверту неділю місяця відбудеться благословення для подружніх пар, а в наступну першу неділю місяця - відбудеться виставлення Пресвятих Дарів та заміна розарієвих таємниць.

3. В цьому тижні згадуємо:

  •  понеділок – спомин св. Моніки.
  •  вівторок - спомин св. Августина, Єпископа і Вчителя Церкви
  •  середа - спомин Мучеництва св. Йоана Хрестителя
  •  четвер - від год. 17.00 виставлення Пресвятих Дарів із молитвою за священиків та про нові, святі священицькі та чернечі покликання

4. У вівторок у Греко-католицькій Церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбудеться храмове свято. Отець Валерій сердечно запрошує на год. 10.00

5. В нашій парафії сьогодні прощаємо сестру Анну, котра їде працювати в Дніпропетровськ. Дякуємо сестрі Анні за допомогу в душпастирській роботі. Бажаємо Вам Божої благодаті і опіки Божої Матері. На місце сестри Анни прийшла сестра Анна Коваль-Tрач, котра працювала у Дніпропетровську. Бажаємо їй в нашій парафії щедрих благодатей Божих та зростання в уршулянській харизмі.

6. Наш храм є відкритий весь день. Сердечно дякуємо особам, які чергують у костелі.

7. В жовтні плануємо організувати восьми - дев'яти денний виїзд до Польщі для дітей та молоді нашої Парафії. Зацікавлених батьків просимо зголошуватись до отця Настоятеля Марека. Обов´язкова зустріч для батьків дітей, котрі вже записалися - у п'ятницю після святої Меси о год. 18.30

8. Зустріч і репетиція парафіяльного хору відбудеться у вівторок о год. 18.00

9. Наш парафіяльний відпуст в цьому році відбудеться 15 вересня, у суботу. Він буде поєднаний із парафіяльним «Фестином». Будуть присутні паломнтки із Бренної. Вони будуть ночувати в готелі «Київ». Існує можливість запросити гостей до дому на вечерю у суботу 15 вересня, після завершення «Фестину» приблизно в год. 16.00-17.00 Парафіян, котрі хочуть прийняти наших гостей просимо зголоситись до закристії.

10. Дякуємо за суботнє прибирання костелу. Цього тижня просимо про прибирання сім'ї: Мешак Христина, вул. Червоноармійська; Габор Валерія, вул. Фастівська; Циганюк Антоніна, пров. Хортицький; Вахтель Любов, вул. Українська, Цабак Оксана, вул. Ентузіастів. Дякуємо паням за прибирання костелу у понеділок.

11. Дякуємо за принесені дари на утримання священиків та сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонт даху нашого костелу склали: Прехоцька Анна, Куделич Ельза, Маєвська Ірина, Майданюк Станіслав та сім'ї: Когут, Клодніцькі, Ковалик-Крижановські, Ільюшин, Борляк, Борошенко, Запольські та Богу відомі особи. Нехай вам Бог винагородить вашу жертовність. Будучи в Польщі отець Настоятель привіз пожертву – матеріальну допомогу - на ремонт даху від парафіян із Бренної.

12. Дякую пану Аліку Кметь та Білецькому Владиславу за ремонт вікон на вежі храму.

13. В наступну неділю після кожної святої Меси будемо збирати пожертви на квіти для декорації на відпуст.

14. Коли плануємо наші літні відпустки та туристичні поїздки пам'ятаймо про обов'язок брати участь у святій Месі у неділю. Це наше свідчення про віру.

15. Бажаємо всім Парафіянам та Гостям благословенної та доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на липень 2021

Молімося, щоби в конфліктних соціальних, економічних і політичних ситуаціях, ми були відважними та завзятими будівничими діалогу та дружби, людьми, які завжди подають руку, і за те, щоби більше не було місця для ворожості та війни

 

   

Слово Боже  

Вiд кожного, кому дано багато, багато вiд нього й жадатимуть
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці