Четвер, 19 березня 2020 14:46

Звернення Єпископату. Свята година молитви про віддалення загрози коронавірусу та захист від несподіваної смерті

Священики та Богопосвячені Особи!

Улюблені Брати і Сестри!

В цьому складному часі звертаємося до Вас з проханням та закликом до розсудливості та до виконання всіх рекомендацій компетентних Державних служб та вказівок Конференції Єпископів України. Розуміння та відповідальності в цій справі вимагає від нас заповідь «любові свого ближнього, як самого себе». Тому слід починати від себе, захищаючи своє здоров'я та життя, щоб не стати загрозою для інших. Як ми добре знаємо, швидкість поширення пандемії коронавірусу залежить від нас. І саме ми можемо значною мірою зупинити цю загрозу і пришвидшити повернення до звичайного життя. Від нас вимагається лише солідарність у поведінці на благо всього народу та спільноти Церкви шляхом дотримання наказів та заборон. Вони є необхідними і ефективними одночасно, адже, як показав досвід інших країн, в дисциплінованому суспільстві, яке діє солідарно, легше контролювати загрозу.

Ось чому ми закликаємо до відповідальності та взаємодопомоги, особливо стосовно людей похилого віку та хворих, оскільки вони знаходяться в групі найбільшому ризику. Допомога повинна бути організованою таким чином, щоб вони мали їжу та речі першої необхідності та могли безпечно перечекати період епідемії.

Цей Великий Піст, як жоден інший на протязі історії, яку ми знаємо, наповнений тугою за Святою Месою та страсними богослужіннями. Він також наповнений мовчанням, але й роздумами над тим, наскільки тендітним є людське життя. Однак ми можемо подолати цю тугу і наповнити мовчання цього Великого Посту молитвою. Нехай особливим об'єднуючим знаком буде наша щоденна спільна розарієва молитва о 1930 годині. Священики та богопосвячені особи нехай в цьому часі моляться перед Пресвятим Таїнством в храмі або каплиці монастиря, а усі вірні єднаються з ними на молитві в сімейному колі. В тому ж часі відбуватиметься трансляція молитви святого розарія перед виставленим Пресвятим Таїнством в Радіо Марія та Телебаченні Віковічного Слова (EWTN).

Нехай 1930 стане в цей важкий час нашою Святою Годиною Молитви про віддалення від світу загрози пандемії коронавірусу та збереження всіх нас у доброму здоров'ї та захищеними від раптової і несподіваної смерті.

Дякуємо всім за зрозуміння та виконання вказівок, а також просимо Вас про наполегливу терпеливість, щоб ми могли незабаром повернутися до нормального життя.

Нехай Всемогутній Бог благословить усіх нас, нехай огорнуть нас своєю опікою Пресвята Діва Марія та Її Пречистий Обручник Святий Йосип, а наші Святі Покровителі нехай заступаються за нами.

 

Урочистість Святого Йосифа, 19 березня 2020 року
№ 8/2020

Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Послухайте та розумiйте. Не те, що входить до уст, людину сквернить, але те, шо виходить iз уст, те людину сквернить... Бо з серця виходять лихi думки, душогубства, лерелюби, розпуста, крадiж, неправдивi засвiдчення, богозневага
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці